📣 Panairi mĂ« i madh i Turizmit nĂ« rajon!

📣 Panairi mĂ« i madh i Turizmit nĂ« rajon!
🎯”ITE days” do tĂ« jetĂ« qendra e turizmit nĂ« 3 ditĂ« tĂ« mbushura me festĂ«, oferta fantastike dhe shkĂ«mbime eksperiencash.
đŸ‘©â€đŸ’ŒđŸ§‘â€đŸ’Œ Qindra biznese nga rajoni do tĂ« shpalosin platformat e tyre dhe do tĂ« kenĂ« ofertat mĂ« tĂ« mira tĂ« sezonit pĂ«r vizitorĂ«t e panairit.
👉Mos i mungoni kĂ«tij eventi.

📆 02-04 Qershor vetĂ«m nĂ« 📍EXPOCITY Albania

#pushonëshqipëri #promovoshqiperine
#ZbuloningjyrateShqipĂ«risĂ«đŸŒˆ
#NdajKujtimetMeNe
#VisitAlbania✈
#SmileAlbania🙂
#shqiperi
#pushoshqip #udhetoshqip #destinacionetemia #rrugadrejtbukurise #zgjidhedhetishqiperine #fundjavat2022 #nendiellintone #promovoshqiperine #thesaretefshehura #turistnevendintim

Shpërndaje në: